Кроки до миру: допомога внутрішньо переміщеним особам

В Надвірній облаштовують житло для вимушених переселенців завдяки ініціативі «Кроки до миру: допомога внутрішньо переміщеним особам» межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Допомогу вже отримали понад 60 осіб в облаштованих приміщеннях в гуртожитку Надвірнянського коледжу НТУ, об’єктах соціальної сфери в місті Надвірна

«Мені в м. Надвірна допомогли найперше розумінням страхітливої ситуації, в якій я опинилася. Допомога, надана мені, врятувала мені життя. Розумію, як багатьом людям довелося долучитися до цієї допомоги. І це означає, що всі вони розуміють важливість захисту людей від агресії і зла, яке насувається. Навіть невеличкі засоби іноді рятують життя. Не кажучи вже про житло, тепло, харчування, засоби гігієни, які в повсякденному, мирному житті, здаються неважливими дрібничками.

Я вдячна всім і кожному, хто долучається до допомоги і підтримки. Сподіваюся, що завдяки цьому Україна повстане з небуття, завдяки людям і людяному ставленню, взаємозв’язку і взаємодопомозі. Слава Україні! Слава Українцю!» – зазначила Олена (Київська область, тепер – Надвірна).
Проєкт «Кроки до миру: допомога внутрішньо переміщеним особам» реалізує ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.