«Кроки до миру: допомога внутрішньо переміщеним особам»

Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» розпочинає втілення проєкту: «Кроки до миру: допомога внутрішньо переміщеним особам», що реалізується за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Жоден українець чи українка у світі не можуть залишатися байдужим, коли в країні триває війна та гинуть люди. Тому ГО «Надвірнянський ТІЦ» у ці нелегкі для України часи не може залишатися осторонь. Метою проєкту «Кроки до миру: допомога внутрішньо переміщеним особам» є пом’якшення наслідків війни в Україні шляхом облаштування місць проживання та побуту для переселенців, які тікають від війни. Бенефеціарами проєкту є внутрішньо переміщені особи із територій, що зазнали руйнувань під час війни.

Загальний бюджет проєкту складає 13,780 тис. доларів, які будуть спрямовані на придбання засобів першої необхідності, облаштування місць довготривалого проживання в Надвірнянській та Коломийській громадах Івано-Франківської області. Особливий фокус буде зосереджений на наданні допомоги жінкам та дітям та іншим вразливим верствам населення, що потребують підтримки.